אודות מרכז דניאל

ככל שחיינו הופכים מודרניים ותעשייתיים יותר, כך בני האדם מחפשים את הקרבה אל הטבע והמקור ואת השילוב השלם בין הגוף והנפש. החיפושים הללו הם חלק מתקופה חדשה שכוללת מודעות גבוהה לעצמנו ולסובב אותנו

מרכז דניאל לטיפולי גוף ונפש הוקם על מנת לאפשר התחברות לעצמינו ומציאת שילובים הרמוניים של גוף, נפש ורוח. מרכז דניאל מעניק מבחר טיפולים ברמה הגבוהה ביותר ומאפשר לך להשקיע ולטפל בעצמך וגם להירגע וליהנות

המרכז הוקם בשנת 2016 על ידי דניאל אורן, בוגרת BA מנהלים, בהתמחות ניהול מערכות בריאות וספורט, מוסמכת מכון וינגייט לטיפול במגוון שיטות ומאסטרית בNLP,  מטפלת גוף ונפש במגוון שיטות בגישה הוליסטית.

מרכז_דניאל_אודות

דניאל אורן

מאז שהייתי ילדה אני זוכרת את עצמי מתמודדת עם כאבים פיזיים איומים, כאבי פרקים, כאבי גב וחולשה כללית שמנעו ממני להיות הילדה שרציתי להיות, הקופצנית והשמחה כמו כל הילדים.

במשך שנים סבלתי גם פיזית וגם נפשית.

מעבר לכאבים הפיזיים שחוויתי, נמנעתי מלבטא את עצמי מילולית ומלעשות פעולות פשוטות כמו לדבר בחברה וברמה הפיזית הגעתי למצב כל כך כאוב שנאלצתי להפסיק להשתמש בידיים שלי לחלוטין.

הגעתי לשלב שבו לרפואה הקונבנציונאלית לא היה טיפול עבורי והייתי אובדת עצות מה שהביא אותי למצב רגשי של דיכאון כבד שדחף אותי להתחיל את מסע הריפוי האישי שלי.

התחלתי לחקור רפואות טבעיות ממסורות שונות, העוסקות בתחומים רבים כל כך, מהאוכל שאותו אני מכניסה לגופי ועד מרכזי האנרגיה המשפיעים עלי.

התחלתי בדרך של ריפוי עצמי ברבדים שונים, מצאתי את עצמי על מיטת טיפולים מקבלת עיסוי שלא יכולתי להכיל מרוב כאבים ועד לשיחות רגשיות שגרמו לי לפרוק כל כך הרבה עוול שהכלתי בתוכי.

הגעתי למצב של ניקיון פנימי שגרם לסימפטומי הכאב שלי להיעלם ושם החלטתי להעביר את המתנה שקבלתי לכמה שיותר אנשים ופתחתי את מרכז דניאל מתוך החזון שאנשים יחיו חיים ללא כאב כמו שאני חוויתי.

יצרתי מרחב בטוח ומכיל העונה על קשת צרכים רחבה שבו אני יכולה להעניק שיחות עומק מרגיעות ומעצימות, איזונים אנרגטיים ומגע המרפא את הגוף.

מרחב אנרגטי טהור שתוכלו להיכנס אליו ולחוש את תדר הרגיעה, להתרווח בכורסאות נוחות ובמיטת הטיפולים המחוממת, שתגיעו תוכלו לראות שכל האנרגיה ממוקדת בכם תוכלו לשמוע את תדרי הריפוי המותאמים לאנרגיה שלכם שדגמתי מבעוד מועד. כל המרחב מכוון לריפוי ולרגיעה שלכם, תוכלו לבחור את הדרך שתואמת לכם להגיע לריפוי ואני אהיה שם להכווין אתכם ולטפל בכם.

 

אנחנו זמינים עבורך
היי 👋,
איך נוכל לסייע לך?